La inceputul săptămânii a avut loc un eveniment de 2 zile dedicat SNA. Cum OGP de România s-a născut moșit fiind de SNA chiar dacă astăzi suntem cvasi-independenți ne-am reintors cu bucurie la origini și am participat la nivel organizatoric și de mesaj.
![20141006_093505 20141006_093505](https://lh3.ggpht.com/-nLn9R4EPz7g/VDaMtq8OOKI/AAAAAAAACao/I2C8spuo-IA/20141006_093505_thumb%25255B7%25255D.jpg?imgmax=800)
Discursurile de deschidere au reunit toți factorii implicați în lupta anticorupție. Transparența guvernamentală este contribuția noastră și motivul prezenței la acest moment oficial. Discursuri lungi, după cum era de așteptat.
![20141007_120248 20141007_120248](https://lh6.ggpht.com/-A7xD0K1_tQo/VDaMvD6zBaI/AAAAAAAACa8/YNB9xitQp6Y/20141007_120248_thumb%25255B7%25255D.jpg?imgmax=800)
A doua zi ne-a oferit o zi întregă atriumul Bibliotecii Naționale. Cum dintr-o bâlbă organizatorică nu am avut prezentarea pe laptop a trebuit să improvizez cu totul altceva timp de 15 minute, a ieșit chiar ceva interesant. Poate reușesc să postez înregistrarea audio.
OGP @ SNA 2014
Asculta mai multe audio
Niciun comentariu:
Trimiteți un comentariu